Back to products
Elektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750 carbon´n´reflex, Original price was: 5 399,00 €.Current price is: 5 129,00 €.

URBiS U8 elektrická kolobežka / BEZ DEFEKTOV!!!!/ PREDNE-ZADNÉ ODPRUŽENIE

649,00 

Facebook

 

 

1 na sklade

Pre overenie dostupnosti klikni na veľkosť

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

5 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 7517 Kategórie: , , Značka:
Popis

Výhody spojené s kúpou kolobežky u nás:

  • okamžitý odber pre kusy v predajni a do 24 h pre bicykle z nášho skladu
  • kompletné zloženie a nastavenie – stačí nasadnúť a bicyklovať
  • poradenstvo pri výbere vhodných doplnkov a ich montáž zdarma
  • zdarma, bez objednávania a na počkanie 1. servisná prehliadka po 100 – 200 km / do 2 mesiacov od kúpy/
  •  skúsenosti a stálosť na trhu – v prípade reklamácie alebo obyčajného servisu tu budeme pre Vás

  • POPIS PRODUKTU

    E-kolobežka URBiS U8 predstavuje ideálnu kombináciu komfortu, istoty a štýlu v jednom!

    Bezstarostnú jazdu zaisťujú 10×2,5“ bezdušové pneumatiky, ktoré nikdy neprepichnete a prekonávanie prekážok je jednoduchšie vďaka ich veľkému priemeru. Stabilite na vozovke pomáha aj väčšia šírka pneumatiky. Predné aj zadné vidlice sú odpružené pre pohodlnú jazdu aj po nerovnom povrchu. Zadný blatník je vystužený na elimináciu únavového zlomu a nepríjemného zvuku pri prechádzaní nerovností.

    Motor s výkonom 500W sa nachádza na zadnom kolese, má slušný záťah pri akcelerácii a nezľakne sa väčších mestských kopcov! Poteší prítomnosť tempomatu. Kolobežka disponuje 12,8 Ah batériou (461 Wh) s kvalitnými článkami spolupracujúcimi s BMS, ktorá zaisťuje reálny dojazd 30 km + – 5 km v závislosti na hmotnosti a veľkosti jazdca, poveternostných podmienkach, kvalite povrchu, vonkajšej teplote atď.

    Táto e-kolobežka kombinuje 3 spôsoby brzdenia: elektronický, bubnový a kotúčový. V prednom kolese je umiestnená bubnová brzda, ktorej brzdný účinok je ľahko nastaviteľný pomocou matice bez nutnosti použiť náradie. O brzdenie zadného kolesa sa stará kotúčová brzda s kvalitnými strmeňmi v kombinácii s elektronickou brzdou motora.

    Na displej je pohodlne a prehľadne vidieť aj na ostrom slnku. Vďaka gumovému gripu na doske sa len tak nešmyknete. Štýlový dizajn a gripy priťahujú pozornosť verejnosti.

    Skladanie kolobežky zvládne skutočne každý, trvá to len niekoľko sekúnd.

    K modelu U8 je možné sa aj pripojiť cez aplikáciu dostupnú ako pre Android, tak pre iOS

  • Urbis – URBiS U8 – Elektrická koloběžka

    Typ: skládací elektrická koloběžka

    Rozměr:  117 x 51,5 x 119 cm

    Kolečka: průměr: 10″, šířka: 2,5″

    Výkon: 500W

    Dojezd: 30 +-5km

    Brzda: Mechanická (bubnová + kotoučová) + elektrická

    Odpružení: přední + zadní

    Maximální rychlost: 25 km/h

    Doba nabíjení: 3 – 6 hodin

    Mobilní aplikace: ANO

    Věk: 14+

    Váha: 21 kg

    Nosnost: 120 kg

     

     

     

     

     

     

Ďalšie informácie
Značka

Typ

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “URBiS U8 elektrická kolobežka / BEZ DEFEKTOV!!!!/ PREDNE-ZADNÉ ODPRUŽENIE”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *