3-ročná záruka KENZEL

Po uplynutí zákonnej 24 mesačnej záruky Vám poskytujeme predĺženie záruky na rám o ďalších 12 mesiacov bicyklov zn. Kenzel a o 48mesiacov bicyklov zn CUBE

Predĺženú záruku si uplatníte registráciou prostredníctvom formulára na tejto stránke. Číslo rámu, ktoré je potrebné vypísať, nájdete v záručnom liste, prípadne vyrazené na spodnej strane stredovej trubky bicykla.

POZOR: Pre uplatnenie predĺženej záruky je dôležité predložiť doklad o kúpe a záručný list! Uschovajte si pokladničný bloček k Vášmu bicyklu Kenzel,alebo CUBE

Password must be at least 7 characters long.
Password must be at least 7 characters long.

REGISTRÁCIA - 3 ročná záruka KENZEL

PODMIENKY ZÁRUKY

 1. Svetbicyklov.sk, Ing.Viera Kisová. po uplynutí zákonnej 24 mesačnej záruky poskytuje predĺženie záruky na rám o ďalších 12 mesiacov, resp. 48 mesiacov. Predĺžením záruky sa rozumie zmluvná dohoda medzi kupujúcim a predávajúcim, ktorá nepodlieha ustanoveniam Obchodného ani Občianskeho zákonníka. Práva a povinnosti týkajúce sa predĺženia záruky, týkajúce sa predĺženia záruky na rám bicykla, sa riadia výhradne touto dohodou a jej podmienkami.
 2. Podmienkou predĺženia záruky je registrácia na webovej stránke svetbicyklov.sk do 30 dní od zakúpenia bicykla.
 3. Predĺžená záruka sa vzťahuje iba na bicykle zakúpené na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
 4. Predĺženie záruky sa vzťahuje výlučne na bicykle Kenzel a CUBE zakúpené v našej predajni resp. v internetovom obchode.
 5. Predĺženie záruky sa vzťahuje iba na rám bicykla. Nevzťahuje sa na povrchovú úpravu rámu, jeho príslušenstvo, čapy a ložiská, ako ani na ostatné komponenty, ktoré sú súčasťou bicykla.
 6. Predĺženie záruky sa nevzťahuje na karbónové rámy.
 7. Pri záručnej reklamácii musí byť bicykel doručený do predajne Svetbicyklov, Galanta kde bol reklamovaný bicykel zakúpený. Bicykel musí byť dodaný zložený a s pôvodnými komponentami. V prípade, že bolo nutné vplyvom opotrebenia, alebo z iných dôvodov niektoré komponenty nahradiť, nové komponenty musia byť kompatibilné a vhodné pre daný rám. Pri reklamácii je k bicyklu nutné priložiť originálny doklad o kúpe a záručný list.
 8. Reklamovaný rám musí byť v pôvodnej povrchovej úprave, farbe a laku. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené pri ich zmene (napr. pieskovaním, vypalovaním a pod.).
 9. Predĺženie záruky sa nevzťahuje na poruchy spôsobené hrubým zaobchádzaním, zanedbávaním údržby, nesprávnou údržbou alebo opravami, akýmykoľvek úpravami, nehodami alebo iným nevhodným, neprimeraným alebo nesprávnym používaním. Rovnako sa toto predĺženie záruky nevzťahuje na poškodenia spôsobené bežným opotrebením, vrátane poškodení následkom únavy materiálu.
 10. Počas trvania predĺženej záruky, fi. Svetbicyklov Ing. Viera Kisová. poškodený rám opraví, alebo ho podľa možností nahradí za rovnaký alebo porovnateľný rám s podobnými parametrami dostupný v čase uplatnenia záručnej opravy. Všetky náklady na sprevádzkovanie bicykla z dôvodu odlišností nového rámu hradí majiteľ bicykla. Farba rámu nemusí byť rovnaká.
 11. Doba vybavenia zmluvnej predĺženej záruky na rám bicykla sa neriadi ustanoveniami Obchodného ani Občianskeho zákonníka a vzhľadom na možnú ťažšiu dostupnosť pôvodného alebo zodpovedajúceho rámu môže byť v niektorých prípadoch dlhšia ako 30 dní. Predávajúci sa zaväzuje uplatnenú záruku riešiť bezodkladne.
 12. V súlade s ustanoveniami § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov udeľujem spoločnosti Svetbicyklov, Ing. Viera Kisová súhlas so spracovaním mojich nasledovných osobných údajov: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo, a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o produktoch alebo službách spoločnosti , a to prostredníctvom elektronickej pošty.

Autorizovaný servis Bosch, Bafang, Panasonic

Montáž, nastavenie a servisná prehliadka zadarmo

Doručenie objednávky zadarmo už od 500€

Bezpečný nákup a garancia vrátenia peňazí

Košík
Prihlásenie
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.
Ak chcete zobraziť produkty, ktoré hľadáte, začnite písať.