Vidlica Marzocchi Bomber Z2 Air 29″ 2021

719,90 

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní
120mm
130mm
140mm

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

18 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 912-01-060MK Kategórií: , , , , ,
Popis

Boli časy (nie tak dávno), keď boli horské bicykle jednoduché. Skok z pevných vidlíc do odpruženej slobody otvoril viac terénu. Dôležitejšie však je, že to znamenalo viac zábavy. Marzocchi Z2 bola členom tejto partie. A znovu je!

Dedičstvo, ktoré hovorí za všetko. Za posledných dvadsať rokov sa bicykle mohli dramaticky meniť, ale pokrok vyzerá dobre.Tlmič RAIL ponúka v tejto cenovej hladine výkon, aký tu ešte nebol, a je vybavený nastavovením tlmenia a odskoku pomocou dynamických tvarov podložiek.

Stredný a vysokorýchlostný odskokový obvod poskytuje vynikajúcu kontrolu s vynikajúcim zotavením nárazov, ktoré zabraňujú zhlukovaniu vidlice pri rýchlych a hlbokých nárazoch. Dizajn kompresného ventilu napodobňuje GRIP, aby poskytoval vynikajúcu citlivosť a podporu, a hlava tesnenia ponúka vynikajúcu životnosť.Vlastnosti:

• vzduchová vidlica vhodná pre Trail a AllMountain so zdvihom 100/120/130/140mm

• určená pre 29″ koleso

• 34mm vnútorné nohy s čiernou anodizáciou

• 15QRx110mm Boost pevná os

• Grip patróna – nastavenie odskoku a kompresie

• offset 44mm

• nastavenie objemu vzduchovej komory

• matná čierna farbaTechnológie:
EVOL (EXTRA VOLUME) – vzduchová komora EVOL zvyšuje negatívny objem vzduchovej pružiny, konkrétne aby poskytoval optimálnu citlivosť aj na malé nerovnosti.


FIT GRIP Sweep – je tlmenie uzavretého typu so schopnosťou recirkulácie a čistenia proprietárnej kvapaliny do kúpeľa, aby si v priebehu času udržal stálu účinnosť a výborné tlmenie. Nastavenie páky Sweep je kombinovaným nastavením kompresie LSC / HSC, ktoré sa pohybuje od otvorenia po uzmaknutie.

 

 

Ďalšie informácie
Vyberte

120mm , 130mm , 140mm