Tretry Gaerne G.Trail Wide Black

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

5 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 3855-001-MK Kategórie: , , ,
Popis

Vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré poskytujú vynikajúce vlastnosti pohodlia a dobré technické vlastnosti.
ZVRŠOK: Zvršok je vyrobený výhradne z mäkkého a perforovaného mikrovlákna pre zvýšenie nízkej hmotnosti a priedušnosti obuvi.
SYSTÉM UPEVNENIA: jedno mikro nastaviteľné koliesko BOA L6 zaisťuje jednoduchý a jednotný spôsob, ktorý zaisťuje konštantné držanie bez akéhokoľvek tlaku. Boa Technology garantuje navijak a lanká uzatváracieho systému BOA po celú dobu životnosti produktu.
COMFORT FIT JAZYK: Jazyk topánky je perforovaný pre lepšie vnútorné prúdenie vzduchu a obsahuje high-tech tlmiacu vrstvu pre väčšie pohodlie.
VLOŽKA: Vyrobená so špeciálnym anatomickým dizajnom, ktorý sa prispôsobí chodidlu pre optimálne pohodlie. Disponuje mikroperforáciami pre ventiláciu. 
GAERNE MTB 2DENSITY PODRÁŽKA 7.0: Priamo z vývojového teamu Gaerne prichádza nová „MTB 2DENSITY SOLE 7.0“.
Nová podrážka navrhnutá špeciálne pre použitie na horskom bicykli. Štruktúra podošvy kombinuje nylonové a sklolaminátové materiály, vďaka čomu je odolná, ľahká a tenká. Dezén bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu priľnavosť/stabilitu a má vynikajúcu odolnosť voči rôznym typom terénu. Dva odnímateľné predné kolíky poskytujú tejto topánke lepšiu trakciu v premenlivom a blatistom teréne.