Prilba CUBE Strover modrá

199,95 

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

13 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16225MK Kategórie: , , ,
Popis

Enduro je predovšetkým o zážitkoch na dvoch kolesách! To bolo naše krédo pri navrhovaní úplne nového modelu prilby STROVER. Výsledok? Štýlová a zároveň bezpečná enduro prilba s inovatívnou technológiou MIPS, ktorá ponúka dodatočnú ochranu mozgu v prípade nárazu. Vaše výjazdy sú teraz bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Pridaná ochrana je poskytovaná vďaka extra krytiu vzadu a systém CUBE Natural Fit vám umožní perfektne prispôsobiť prilbu vašej hlave a nastaviť výšku systému Fit – všetko jednou rukou.
Mikroprispôsobenie popruhu je vďaka našim patentovaným plochým deličom hračkou a všetko je bezpečne uchytené na svojom mieste pomocou magnetického uzáveru Fidlock. Upevnite svoju akčnú kameru alebo čelovku na nočné jazdy rýchlo a bezpečne pomocou integrovaného adaptéra X-Lock alebo ho otočte, keď sa nepoužívate, pre nenápadný vzhľad. Šilt sa vyklopí, aby vytvoril miesto pre vaše okuliare, a veľa ventilačných kanálov spolu s výplňou COOLMAX, ktoré vám pomôžu udržať chladnú hlavu, keď trail smeruje hore.

vlastnosti: enduro prilba; MIPS; extra krytie vzadu; 14 veľkých ventilačných kanálov; výškovo nastaviteľný šilt; integrovaný výklopný adaptér X s uchytením X-Lock; výškovo nastaviteľný systém SILC 180+ Fit možno nastaviť jednou rukou pre dokonalé prispôsobenie; viacvrstvová konštrukcia; ploché oddeľovače pre nastavenie obojstranných popruhov; Výplň COOLMAX; magnetické zatváranie Fidlock; Koncept Natural Fit, matný a lesklý povrch
veľkosti: M (52-57) – L (57-62)
materiál: viacvrstvová konštrukcia EPS
hmotnosť: 317g (so šiltom)