Prilba CUBE Strover čierna

169,95 

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

8 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16222MK Kategórie: , , ,
Popis

Enduro je predovšetkým o zážitkoch na dvoch kolesách! To bolo naše krédo pri navrhovaní úplne nového modelu prilby STROVER. Výsledok? Štýlová a zároveň bezpečná enduro prilba s inovatívnou technológiou MIPS, ktorá ponúka dodatočnú ochranu mozgu v prípade nárazu. Vaše výjazdy sú teraz bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Pridaná ochrana je poskytovaná vďaka extra krytiu vzadu a systém CUBE Natural Fit vám umožní perfektne prispôsobiť prilbu vašej hlave a nastaviť výšku systému Fit – všetko jednou rukou.
Mikroprispôsobenie popruhu je vďaka našim patentovaným plochým deličom hračkou a všetko je bezpečne uchytené na svojom mieste pomocou magnetického uzáveru Fidlock. Upevnite svoju akčnú kameru alebo čelovku na nočné jazdy rýchlo a bezpečne pomocou integrovaného adaptéra X-Lock alebo ho otočte, keď sa nepoužívate, pre nenápadný vzhľad. Šilt sa vyklopí, aby vytvoril miesto pre vaše okuliare, a veľa ventilačných kanálov spolu s výplňou COOLMAX, ktoré vám pomôžu udržať chladnú hlavu, keď trail smeruje hore.

vlastnosti: enduro prilba; MIPS; extra krytie vzadu; 14 veľkých ventilačných kanálov; výškovo nastaviteľný šilt; integrovaný výklopný adaptér X s uchytením X-Lock; výškovo nastaviteľný systém SILC 180+ Fit možno nastaviť jednou rukou pre dokonalé prispôsobenie; viacvrstvová konštrukcia; ploché oddeľovače pre nastavenie obojstranných popruhov; Výplň COOLMAX; magnetické zatváranie Fidlock; Koncept Natural Fit, matný a lesklý povrch
veľkosti: M (52-57) – L (57-62)
materiál: viacvrstvová konštrukcia EPS
hmotnosť: 317g (so šiltom)