Prilba CUBE Offpath MIPS red

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

15 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16429MK Kategórie: , , ,
Popis

-Nová CUBE prilba OFFPATH je kompaktnejším nástupcom našej pretekárskej prilby PATHOS. Konštrukcia Double in-mould, 19 veľkých vetracích otvorov a vylepšené vetracie kanáliky vám umožnia udržať si chladnú hlavu aj na tých najhorúcejších trailoch!
Maximálne pohodlie a dokonalé prispôsobenie je zásluhou nášho patentovaného systému Natural Fit vyvinutého vo vlastnej réžii. Systém SNAP 360 Fit s integráciou MIPS sa nastavuje jednou rukou, a pretože vieme, že každá hlava je iná, vyrobili sme aj výškovo nastaviteľnú.
Súčasťou balenia sú rôzne hrúbky polstrovania, takže si môžete ešte viac doladiť prispôsobenie a pohodlie. Odnímateľné, umývateľné chrániče sú presne také, ako to robíme, a odnímateľný je aj šilt. Matný alebo lesklý povrch? Je to otázka vkusu! Integrované svetlo a montážny systém X-Lock sú súčasťou štandardnej výbavy.

vlastnosti MTB pretekárska prilba pre horských cyklistov; 19 veľkých vetracích otvorov; vylepšené vetracie kanáliky; odnímateľný šilt; systém SNAP 360 Fit integrovaný do vrstvy MIPS s nastavením výšky a šírky, ktorý možno jemne doladiť jednou rukou, aby dokonale sedel; Double in-mould; ploché priečky na optimalizované vedenie popruhov; montážny systém X-Lock; odnímateľné a umývateľné výstelky; k dispozícii sú aj iné hrúbky chráničov; polstrovaný uzáver brady; koncepcia Natural Fit; matná a lesklá povrchová úprava
veľkosť M (52-57); L (57-62); XL (59-64)
materiál EPS Double in-mould
hmotnosť 350g (so šiltom)