Prilba CUBE Frisk modrá 2021

99,95 

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

18 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16268MK Kategórie: , , ,
Popis

FRISK je všetko, čo potrebujete na drtenie najdrsnejších trailov! Táto štýlová prilba, ktorá obsahuje inovatívnu technológiu MIPS, chráni váš mozog v prípade nárazu a zvyšuje bezpečnosť pri každej jazde. Pridaná ochrana je poskytovaná vďaka extra krytiu vzadu a systém CUBE Natural Fit vám umožní perfektne prispôsobiť prilbu vašej hlave a nastaviť výšku systému Fit – všetko jednou rukou.
Mikroprispôsobenie popruhu je vďaka našim patentovaným plochým deličom hračkou a všetko je bezpečne uchytené na svojom mieste pomocou západkového uzáveru. Pridaná bezpečnosť na trati pochádza z integrovaného držiaka X-Lock – jednoducho zacvaknete zadné svetlo a ste pripravení vyraziť!


vlastnosti: trailová prilb; MIPS; extra krytie vzadu; 11 veľkých ventilačných otvorov; výškovo nastaviteľný šilt; Montážny systém X-Lock; výškovo nastaviteľný systém SILC 180 Fit možno nastaviť jednou rukou pre dokonalé prispôsobenie; ploché oddeľovače pre obojstranné nastavenie popruhu; polstrované zapínanie na bradu; Koncept Natural Fit
veľkosti: S (49-55) – M (52-57) – L (57-62)
materiál: EPS in-mold
hmotnosť: 348g (so šiltom)

 

 

Ďalšie informácie
Vyberte

veľkosť L (57-62cm) , veľkosť M (52-57cm) , veľkosť S (49-55cm)