Prilba CUBE Frisk čierna

99,95 

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

10 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16265MK Kategórie: , , ,
Popis

FRISK je všetko, čo potrebujete na drtenie najdrsnejších trailov! Táto štýlová prilba, ktorá obsahuje inovatívnu technológiu MIPS, chráni váš mozog v prípade nárazu a zvyšuje bezpečnosť pri každej jazde. Pridaná ochrana je poskytovaná vďaka extra krytiu vzadu a systém CUBE Natural Fit vám umožní perfektne prispôsobiť prilbu vašej hlave a nastaviť výšku systému Fit – všetko jednou rukou.
Mikroprispôsobenie popruhu je vďaka našim patentovaným plochým deličom hračkou a všetko je bezpečne uchytené na svojom mieste pomocou západkového uzáveru. Pridaná bezpečnosť na trati pochádza z integrovaného držiaka X-Lock – jednoducho zacvaknete zadné svetlo a ste pripravení vyraziť!


vlastnosti: trailová prilb; MIPS; extra krytie vzadu; 11 veľkých ventilačných otvorov; výškovo nastaviteľný šilt; Montážny systém X-Lock; výškovo nastaviteľný systém SILC 180 Fit možno nastaviť jednou rukou pre dokonalé prispôsobenie; ploché oddeľovače pre obojstranné nastavenie popruhu; polstrované zapínanie na bradu; Koncept Natural Fit
veľkosti: S (49-55) – M (52-57) – L (57-62)
materiál: EPS in-mold
hmotnosť: 348g (so šiltom)