Prilba CUBE Fleet MIPS white

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

9 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16418MK Kategórie: , , ,
Popis

Terénna prilba FLEET bola navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké štandardy konceptu Natural Fit spoločnosti CUBE, nášho sofistikovaného ergonomického systému vyvinutého vo vlastnej réžii.
Tvar a funkčnosť sú v súlade s vašou fyzickou anatómiou.
In-mould konštrukcia poskytuje výnimočnú stabilitu. Pohodlie a vetranie má na svedomí 14 veľkých vetracích otvorov a vylepšené vetracie kanáliky.
Dômyselný systém SNAP 360 Fit sa nastavuje jednou rukou a nastaviteľná je aj výška, aby sa zabezpečilo bezpečné a pohodlné nosenie.
Odnímateľné, umývateľné podložky zvyšujú hygienický faktor, aby všetko zostalo svieže. K dispozícii sú aj hrubšie výstelky, aby ste si mohli ešte lepšie vyladiť prispôsobenie. Sieťka proti hmyzu v prednej časti chránia pred hmyzom a odnímateľný šilt dodáva flexibilitu, vďaka ktorej si môžete prispôsobiť svoj štýl.
A ak chcete pridať zadné svetlo, je kompatibilný aj s integrovaným svetelným systémom.

vlastnosti Prilba do terénu; sieťka proti hmyzu v prednej časti; 14 veľkých vetracích otvorov; vylepšené vetracie kanáliky; odnímateľný šilt; systém SNAP 360 Fit s nastavením výšky a šírky, ktorý možno jemne doladiť jednou rukou, aby dokonale sedel; konštrukcia In-Mould; montážny systém X-Lock; kompatibilný s integrovaným svetelným systémom; odnímateľné, umývateľné výstelky; polstrovaný uzáver brady; koncepcia Natural Fit; matná povrchová úprava
veľkosť S (49-55); M (52-57); L (57-62)
materiál EPS in-mould
hmotnosť 320g (so šiltom)