Prilba CUBE Fleet MIPS blue

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

17 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 16419MK Kategórie: , , ,
Popis

Terénna prilba FLEET bola navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké štandardy konceptu Natural Fit spoločnosti CUBE, nášho sofistikovaného ergonomického systému vyvinutého vo vlastnej réžii.
Tvar a funkčnosť sú v súlade s vašou fyzickou anatómiou.
In-mould konštrukcia poskytuje výnimočnú stabilitu. Pohodlie a vetranie má na svedomí 14 veľkých vetracích otvorov a vylepšené vetracie kanáliky.
Dômyselný systém SNAP 360 Fit sa nastavuje jednou rukou a nastaviteľná je aj výška, aby sa zabezpečilo bezpečné a pohodlné nosenie.
Odnímateľné, umývateľné podložky zvyšujú hygienický faktor, aby všetko zostalo svieže. K dispozícii sú aj hrubšie výstelky, aby ste si mohli ešte lepšie vyladiť prispôsobenie. Sieťka proti hmyzu v prednej časti chránia pred hmyzom a odnímateľný šilt dodáva flexibilitu, vďaka ktorej si môžete prispôsobiť svoj štýl.
A ak chcete pridať zadné svetlo, je kompatibilný aj s integrovaným svetelným systémom.

vlastnosti Prilba do terénu; sieťka proti hmyzu v prednej časti; 14 veľkých vetracích otvorov; vylepšené vetracie kanáliky; odnímateľný šilt; systém SNAP 360 Fit s nastavením výšky a šírky, ktorý možno jemne doladiť jednou rukou, aby dokonale sedel; konštrukcia In-Mould; montážny systém X-Lock; kompatibilný s integrovaným svetelným systémom; odnímateľné, umývateľné výstelky; polstrovaný uzáver brady; koncepcia Natural Fit; matná povrchová úprava
veľkosť S (49-55); M (52-57); L (57-62)
materiál EPS in-mould
hmotnosť 320g (so šiltom)