Predné svetlo Spanninga ARCO XB USB

18,90 

Facebook

Nie je na sklade

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

7 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 999174 Kategórie: , , ,
Popis

Ultratenké, výkonné a navrhnuté veľmi inovatívnym a moderným spôsobom. Predné svetlo ARCO sa perfektne hodí na akékoľvek bicykle. Najunikátnejším prvkom tohto svetla je, že je vybavený priekopníckou technológiou COB LED, ktorá zodpovedá za dizajn a svetelný výkon.
ARCO vyhovuje potrebám každého moderného cyklistu niekoľkými spôsobmi. V prvom rade používa COB LED, ktoré sú v súčasnosti najinovatívnejšími a najmodernejšími LED na trhu. Po druhé, predné svetlo ARCO je vybavené lítium-polymérovou batériou nabíjateľnou cez USB. Čo je dobré pre životné prostredie, pretože nie je potrebné nikdy vymeniť batérie. Na nabitie batérie stačí použiť kábel micro USB (dodáva sa so svetlom) a pripojiť ho napr. k notebooku. Počas niekoľkých hodín je batéria úplne nabitá. Svetlo má tlačidlo bezpečného spínača, čo znamená, že je potrebné stlačiť pár sekúnd, aby sa svetlo zaplo a vyplo.

Vďaka pôsobivému svetelnému výkonu 80 lúmenov poskytuje predné svetlo ARCO veľmi bezpečnú funkciu pre váš bicykel. Skutočne zaisťuje optimálny výhľad na 30 metrov a viditeľnosť až 500 metrov, a to ako v meste, tak aj mimo mesto.
S držiakmi na O-krúžky BH 07 (dodávané s výrobkom v 2 veľkostiach) sa dá ARCO FRONT rýchlo a pevne namontovať na riaditka vášho bicykla.
Predné svetlo ARCO má pozoruhodnú dobu svietenia až 5 hodín v normálnom režime, 8 hodín v ekorežime a 10 h v režime blikania, čo je pôsobivé pre svetlo nabíjateľné cez USB.
Okrem toho je ARCO FRONT veľmi ľahké (menej ako 30 gramov) a má praktický indikátor nabitia batérie. To znamená, že keď začne varovný signál svietiť, je čas nabiť batériu.
Technické údaje:
Svetelný zdroj: biele COB LED diódy >30 lúmenov
Nabíjateľná batéria: Li-Po cez USB
Výdrž: Max. 5 h (zapnuté) / 8 h (eko režim) / 10 h (blikanie)
Indikátor nabitia batérie: Áno
Funkcie zapnuté / eko / blikanie
Hmotnosť: <30g