Chrániče kolien 661 Rage Knee

65,90 

Facebook
Na externom sklade. Dodanie: 1-5 dní
veľkosť S

Ak si našiel lepšiu cenu, daj nám vedieť.

Ponúkneme ti ešte výhodnejšiu ponuku vrátane špeciálnych benefitov priamo prispôsobených pre teba.

9 Ľudí, si práve prezerá tento produkt.
Katalógové číslo: 7129-05-051MK Kategórie: , , ,
Popis

Kultové chrániče Rage, ktoré navrhol Kyle Strait prichádzajú v novej predĺženej verzii, za ktorou stojí víťaz Svetového pohára Loic Bruni. Bol to on, kto prišiel s prvou ideou úpravy dĺžky a tvaru a následne v testoval ich prototypy tak, že v nich zvíťazil vo World Cupe.
Inžinieri a dizajnéri 661 pridali svoje vstupy v podobe zníženia hmotnosti, optimalizovali tvar chránených zón a vylepšili odvetranie a komfort. Výsledkom sú skutočne špičkové chrániče, ktoré si vzali to najlepšie z verzie Kyle Strait a vylepšili ich o najnovšie technológie vrátane Padlock Connection a dizajn.
Sú flexibilné, odvetrané a pohodlné v stúpaniach, rovnako tak výborne chránia pri zjazdoch aj tých najdrsnejších trailoch. Sú dostatočne subtílne, aby sa zmestili pod nohavice, a pritom výborne chránia.


kľúčové vlastnosti:
Nová viacprvková konštrukcia s väčším pokrytím chránených zón
• Vnútorné flexibilné ochranné misky sú pod oderuodolnou kevlarovou tkaninou
• SD (Sandwich Dense) vrstvená EVA pena chráni nohu aj zo strán, naviac je perforovaná pre lepšie odvetrávanie
• Elastická sieťovina v zadnej časti poskytuje výrazne nadstadardné odvetránie a komfort
• Vnútorná silikónová potlač na hornom a dolnom elastickom páse je navyše doplnená o potlač aj v oblasti kolena, vďaka tomu drží chrániče perfektne na svojom mieste.
• Systém upevnenia zahŕňa elastické pásky, široký pás na suchý zips, elastickú tkaninu a silkonový tlač. Navyše je doplnený o ďalšie elastický pás vzadu v hornej časti lýtka. Jeho pozícia bola počítačovo optimalizovaná a následne dlhodobo testovaná.
• Unikátny 661 Padlock connection system umožňuje prepojenie s ďalšími chráničmi SixSixOne (napríklad Evo shorts) a tak presne držať nastavenú vzájomnú pozíciu.
• Cetifikácia CE 1621: 1 
• Veľkosti: S, M, L

 

 

Ďalšie informácie
Vyberte

veľkosť S